close
تبلیغات در اینترنت
اخبار
ما با حمایت شما نیرو می گیریم با یك كلیك

اخبار

پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.
ماجرای قطع اینترنت سراسر کشور در شب یلدا 95
ماجرای قطع اینترنت سراسر کشور در شب یلدا 95

 این روزها در فضای مجازی خبری در حال پخش شدن است که در ادامه آمده است...

ماجرای خودکشی دو دختر در تلگرام ۱۶ آذر ۹۵ / عکس
ماجرای خودکشی دو دختر در تلگرام ۱۶ آذر ۹۵ / عکس

خودکشی دو دختر نوجوان بخاطر کانال تلگرام,علت خودکشی دو دختر نوجوان,ماجرای خودکشی دو دختر نوجوان به خاطر تلگرام,دلیل خودکشی دو دختر نو جوان چه بود,ماجرای خودکشی بخاطر تلگرام

بررسی علت خودکشی دختران سیزده و چهارده ساله در تهران نشان می‌دهد که آنها قبل از اقدام به خودکشی در کانال تلگرامی خاصی عضو بودند که محتوای عمده این کانال، القای یاس، ناامیدی و حتی ارائه روشهایی برای پایان دادن به زندگی بود.
 
عقربه‌های ساعت 17:20 بیست و سوم مرداد سال جاری را نشان می‌داد که زنگ تلفن بازپرس کشیک قتل پایتخت به صدا درآمد و مأموران کلانتری 138 جنت‌آباد خبر خودکشی دو دختر سیزده و چهارده ساله را در خیابان پیامبر غربی خیابان جهاد اکبر به بازپرس مرادی اعلام کردند.
 
دقایقی بعد بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت اداره پلیس آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در محل اعلام این خبر تلخ حاضر شدند و در بررسی اولیه مشخص شد دختران نوجوان خود را از طبقه پنجم ساختمان به پایین پرت کرده و جان خود را از دست داده‌اند.
 
اهالی محل این حادثه تلخ، از خودکشی دختران نوجوان شوکه بودند و حتی خانواده آنها مدام دلیل اقدام به خودکشی دخترانشان را از خود می‌پرسیدند و می‌گفتند چرا آنها باید دست به چنین کاری بزنند.
 
اما به راستی علت این اقدام از سوی دو دختر نوجوان چه بود؟! اقدامی که مشابه آن چند روز قبل در یاسوج اتفاق افتاد و دو جوان بیست و دو و بیست و هفت ساله در اقدامی جنون‌آمیز خود را از درخت حلق‌آویز کرده و به زندگیشان پایان دادند البته وصیت‌نامه دو جوان یاسوجی نشان داد که خستگی از دنیا علت پایان دادن به زندگی آنهاست اما در اقدام به خودکشی دختران نوجوان قضیه متفاوت بود، آنها مشکلات خانوادگی و رفتار نامناسب پدر و مادر خود را علت این کارشان عنوان کرده بودند.
 
اما این تمام علت ماجرا نبود چرا که این دختران نوجوان در کانال خاصی در تلگرام عضو بودند که محتوای عمده این کانال، القای یاس، ناامیدی و حتی ارائه و آموزش روشهایی برای پایان دادن به زندگی بود؛ بله! این کانال تلگرامی با تعداد زیادی عضو که فقط به‌عنوان نمونه به آن اشاره شد، هر روز و به‌صورت آزادانه و البته در سایه غفلت مسئولان امر، اقدام به انتشار مطالب و عکسهای مرتبط با خودکشی می‌کند و در صحنه واقعیت این نوجوانان خام و فریب‌خورده این شهر هستند که ...
 
دو دختر سیزده و چهارده ساله که در این کانال تلگرامی عضو بودند، مدتی قبل به یکی از دوستانشان نیز پیشنهاد عضویت در این کانال تلگرامی را داده بودند که وی پیشنهاد دوستانش را پذیرفته و در آن عضو شده بود اما زمانیکه مادر او از عضویت دخترش در این کانال تلگرامی باخبر شده بود، پس از بررسی محتوای این کانال و پی بردن به مخرب بودن و احتمال تأثیرپذیری فرزندش از آن، دخترش را از ادامه عضویت در کانال تلگرامی مذکور منع کرده و خواسته بود که از آن بیرون بیاید اما ظاهراً دو دختر دیگر که مانعی در برابرشان وجود نداشت، همچنان از محتوای این کانال مخرب تأثیرپذیری داشتند که در نهایت در اقدام به خودکشی آنها نیز بی‌تأثیر نبود.
 
خبرگزاری تسنیم از انتشار فیلمهای این کانال تلگرمی به دلیل جنبه‌های محتوای مجرمانه و بدآموزی آن، معذور است.
 
عکسهای زیادی نیز در این کانال تلگرامی وجود دارد که بیانگر نحوه خودکشی و سقوط از ارتفاع است؛ یکی از مطالبی که در این کانال انتشار یافته و دختران نوجوان نیز از در اقدام به خودکشی از آن تبعیت کرده بودند، پریدن از طبقه پنجم ساختمان بود؛ با بررسی دیگر رفتارهای دختران سیزده و چهارده ساله به جرأت می‌توان گفت که آنها در اقدام به خودکشی اخیر خود کاملاً از این کانال تلگرامی الگو گرفته بودند حتی قبل از اقدام به خودکشی، آنها به رگ‌زنی اقدام کرده اما در نهایت توانسته بودند با پریدن از طبقه پنجم ساختمان به زندگیشان پایان دهند.
 

تسنیم: علت خودکشی دختران یک کانال تلگرام بود

تسنیم: علت خودکشی دختران یک کانال تلگرام بود

تسنیم: علت خودکشی دختران یک کانال تلگرام بود


دکتر «مهدی کریمی» روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی نیز گفته بود زمانیکه والدین حضور مؤثری در کنار فرزندان نداشته باشند و تعامل سازنده‌ای بین آنها صورت نگیرد، نیازهای فرزندان در کنار والدین و در بستر خانواده تحقق پیدا نکند؛ ممکن است تحت تأثیر دوستان و فضای مجازی قرار بگیرند، فضای مجازی علاوه بر فواید زیادی که دارد، می‌تواند اثر تخریبی نیز داشته باشد.
 
وی می‌گوید: غفلت والدین از فرزندان می‌تواند باعث گرایش آنها به فضای مجازی و شبکه‌های مخرب شود؛ بحث خودزنیها، خودکشیها را آموزش ببینند، پررنگ شدن خودکشی در فضای مجازی می‌تواند باعث تحریک در اقدام به خودکشی شود.
 
این متخصص در زمینه دلایل خودکشی با بیان اینکه حضور مؤثر والدین در کنار فرزندان از اهمیت خاصی برخوردار است، می‌گوید: گاهی اوقات والدین گمان می‌کنند اگر تمام شبانه‌روز کنار فرزندان خود باشند، می‌توانند حضور مؤثری داشته باشند، در صورتی که اینطور نیست؛ در حقیقت مادری ممکن است شاغل باشد و فقط چهار تا پنج ساعت وقت حضور مؤثر کنار فرزندش را داشته باشد، این تعامل بسیار مهم است، امکان دارد مادری صبح تا شب کنار فرزندش باشد اما مشغول کارهای خود، فرزند مشغول بازی با خود باشد، نگاهی در صورت یکدیگر نداشته باشند و راهنمایی و مهر و محبتی میان والدین و فرزند به وجود نیاید، چه بسا حضور دو تا سه ساعته پدر و مادر با فرزند بیشتر از حضور 24 ساعته آنها تأثیر داشته باشد.

 

شرح کامل ماجرا

ساعت24- دخترانی ١٣، ١٤ ساله. یکی سیما نام دارد و دیگری آیدا. مادر آیدا با صدای جیغ و فریاد همسایه ها از ماجرا باخبر شده و حالا روبه روی زمینی که جنازه ها روی آن افتاده، نشسته. فریاد می زند و دخترش را صدا می کند: «آیدا مامان پاشو! چشماتو بازکن!» اما مادر سیما هنوز خبر ندارد. ناگهان زنی با کیسه های پر از گوجه و خیار و کرفس از پیچ کوچه وارد می شود. یکی از مردهای همسایه زن را با دست نشان می دهد و می گوید: «مادر اون یکیه.»

گوشه زمین خاکی ای که دورتادورش را ساختمان هایی با پنجره های کوچک و بزرگ فراگرفته دو جنازه افتاده. پاهای کوچک جنازه ها که از زیر بالاپوش سفیدرنگ بیرون آمده می گوید که هر دو دختر و نوجوان هستند.

زن کیسه ها را در دست گرفته و عرق ریزان پیش می آید. از دیدن چشم های متعجب اطرافیان می هراسد. صدای فریادهای مادر آیدا را می شنود و چشمش به دو تا جنازه ای می افتد که پای ساختمان افتاده اند. کیسه ها را رها می کند و به سمت مادر آیدا می دود. یکی از میان جمع می گوید: «سیما و آیدا دست همدیگه رو گرفتن و خودشونو از بالای ساختمون انداختن پایین.»

زن رنگش مثل گچ سفید می شود و به سمت جنازه ها می دود. ماموران پلیس جلویش را می گیرند اما به شرط یک دیدار کوتاه به زن اجازه می دهند تا جنازه دخترش را ببیند. مادر جلوی دخترش می افتد و مبهوت فقط تماشا می کند.

زن های همسایه به کمک هم او را از روی جنازه بلند می کنند و به محوطه بیرون از زمین خاکی می برند. زن رو به جمعیت می گوید: «بچم دست و پاش خونی شده.» حالا یک ساعت از آغاز ماجرا گذشته و صدای فریادهای مادر سیما از داخل آپارتمان شان می آید.

سلفی قبل از خودکشی

ساعت ٤:٤٥ دقیقه روز شنبه سیما و آیدا دو دختر نوجوان یکی ١٣و دیگری ١٤ ساله در حالی که دست های همدیگر را گرفته بودند خودشان را از طبقه ششم ساختمان به پایین پرتاب کردند و همانجا جان سپردند.

بازپرس می گوید که آنها قبل از مرگ با دوربین گوشی های شان دوتایی سلفی گرفته اند. تیم بازپرسی و پزشکی قانونی بالای سر جسدها مشغول انجام کارهای شان هستند. دست های دو جنازه روی هم افتاده و صورت های شان رو به همدیگر است. انگار با چشم های بسته همدیگر را تماشا می کنند.

آیدا جوراب سفیدرنگ به پا دارد و معلوم است که در خانه سیما مهمان بوده. سیما بلوز سورمه ای رنگ با گل های ریز قرمز به تن دارد و آیدا یک بلوز سفید پوشیده. سیما شلوار راحتی به پا دارد و شلوار آیدا جین آبی کمرنگ است. روی زمین خون زیادی نریخته و تنها دست و پای دو جنازه کمی خونی است. پزشکان زنی که از پزشکی قانونی آمده اند یکی یکی در حال بررسی جنازه ها هستند و بازپرس پرونده در حال جمع آوری اطلاعات است.

آیدا مامان پاشو بریم خونه بخواب!

اما طرف دیگر حفاظ فلزی ماجرا جور دیگری است. پدر و برادرهای سیما و آیدا را با تلفن خبر کرده اند و یکی یکی از راه می رسند. پلیس برای ادامه تحقیقات به هیچ کسی اجازه نزدیک شدن و دست زدن به جنازه ها را نمی دهد. پدر سیما هق هق می زند و سرش را به تنه درخت کاج روبه روی خانه شان می کوبد. مادر آیدا روی خاک های کنار محوطه باز نشسته و مات و مبهوت جنازه دخترش را از دور تماشا می کند. گاهی ناگهان دست هایش را بالای سرش می برد و فریاد می زند: آیدا، آیدا مامان کجا رفتی خوابیدی؟ بیا بریم خونه...

مادر و پدر آیدا چشم های شان اشک ندارد و فقط با دست بر سرشان می کوبند و فریاد می زنند. هنوز در نخستین لحظه های شوک ماجرا هستند. مادر آیدا فریاد می زند: «پاشو بیا بریم دیگه!» زنی از اقوام آیدا ماموران را کنار می زند و خودش را تا نزدیکی جنازه ها می رساند. چشم هایش از حدقه بیرون می زند، دست روی دهانش می گذارد و بلند و پشت سر هم جیغ می زند. لرزش دست ها و شانه هایش از فاصله دور دیده می شود. می گوید: «آیدا! چیکار کردی؟»

نامه ای قبل از خودکشی

یک ساعت از زمان خودکشی گذشته و هرلحظه به انبوه جمعیت داخل کوچه اضافه می شود. همسایه های روبه رو یکی در میان بالای بالکن های شان ایستاده اند یا سرهای شان را از پنجره بیرون آورده اند و با موبایل عکس می گیرند و فیلمبرداری می کنند. یکی از زن های همسایه آپارتمان های روبه رو صحنه خودکشی را دیده و می گوید: «رو بالکن ایستاده بودم. خیال کردم بند رخت افتاده پایین. اما وقتی صدای فریاد شنیدم اومدم دیدم خودکشیه.»

بازپرس پرونده برای معلوم شدن علت خودکشی دستور داده تا موبایل ها، کامپیوترها و دفترچه خاطرات دخترها را به اداره پلیس ببرند. به گفته بازپرس یک نامه با دستخط یکی از دخترها پیدا شده که در آن علت خودکشی را مشکلات شخصی اش عنوان کرده است.

زن های همسایه دور هم جمع شده اند و هر کدام تحلیل خودشان را از علت حادثه می گویند. چشم های شان از شدت گریه قرمز شده. یکی شان دختر ١٤ ساله کنارش را نشان می دهد و می گوید: «من به دخترم می گم، هیچ دوستی واسه آدم بهتر از مادر نیست، این دخترا هم باید مشکلشون و به مادرشون می گفتن.»

دختر چشم های مادرش را نگاه می کند و سکوت می کند. پلیس مدام به مردم اخطار می دهد که با موبایل های شان از صحنه فیلم یا عکس نگیرند. اما هنوز عده ای با دوربین های شان مشغول شکار عکس از جسدها هستند.

موقع انتقال جسدها به آمبولانس پزشکی قانونی، یکی از عابران پیاده گوشی موبایلش را از داخل جیبش بیرون می آورد و شروع به فیلمبرداری می کند. پلیس دستنبد به دستش می زند و او را داخل ماشین منتقل می کند.

دو جنازه در دو آمبولانس

نزدیک غروب است و هوا رو به تاریکی است. آمبولانس های پزشکی قانونی از راه می رسند تا جنازه ها را برای کالبدشکافی ببرند. برادر بزرگ تر آیدا فریاد می زند: «یعنی رفتی؟ یعنی دیگه تموم شد؟ یعنی دیگه نمی بینیمت؟»

ماموران پزشکی قانونی کاورهای مشکی حمل جسد را باز می کنند تا جنازه ها را داخلش بگذراند. پدر آیدا بالای جسد دخترش می رود و بهت زده او را تماشا می کند. روی زمین می افتد. هرکدام از جنازه ها وارد یکی از آمبولانس ها شده و میان شلوغی جمعیت گم می شود.

توضیح: اسامی آیدا و سیما مستعار است.

مدارس کدام شهرها فردا چهارشنبه 17 آذر 95 تعطیل است؟
مدارس کدام شهرها فردا چهارشنبه 17 آذر 95 تعطیل است؟

تعطیلی مدارس 17 آذر 95 | کدام مدارس فردا چهارشنبه تعطیل است ؟

زمان واریز یارانه آذر ماه 95
 زمان واریز یارانه آذر ماه 95

تاریخ دقیق واریز یارانه آذر ماه 95

سقوط هواپیمای فوق سبک جایروپلن سپاه در سراوان
سقوط هواپیمای فوق سبک جایروپلن سپاه در سراوان

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از دچار سانحه شدن یک فروند پرنده فوق سبک از نوع جایرو پلن در فرودگاه سراوان خبر داد. در این سانحه خلبان بهمن مصائبی به شهادت رسید.

آیا پنجشنبه ۱۸ آذرماه 95 تعطیل رسمی است؟
آیا پنجشنبه ۱۸ آذرماه 95 تعطیل رسمی است؟

عضو کمیسیون حقوقی مجلس یادآوری کرد نمایندگان مجلس در مصوبه ای هشتم ربیع الاول، آغاز سالروز امامت حضرت ولی عصر(عج) را تعطیل رسمی اعلام کرده‌اند.

خبر تعطیلی مدارس پنجشنبه 18 اذر 95,18 اذر 95 تعطیل رسمی است؟,مدارس پنجشنبه 18 اذر 95 تعطیل است,هشتم ربیع الاول تعطیل رسمی است,شهادت امام حسن عسگری تعطیل رسمی است,تعطیلی مدارس در هشتم ربیع الاول,

وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 7 آذر 95 | ایا مدارس تعطیل است؟
وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 7 آذر 95 | ایا مدارس تعطیل است؟
وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 7 آذر 95 | آیا مدارس فردا یکشنبه تعطیل است؟
کدام مدارس فردا شنبه 7 آذر 95 تعطیل است؟
 
آیا فردا یکشنبه 7 آذر 95 مدارس تعطیل است؟
انفجار خودروی بمب گذاری شده در عراق
انفجار خودروی بمب گذاری شده در عراق

براثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در منطقه الشوملی ، سه راهی اصلی نجف ، کربلا و القادسیه عراق حداقل بیست و شش نفر شهید و زخمی شدند.

آیا مدارس شنبه 6 آذر 95 تعطیل است ؟
آیا مدارس شنبه 6 آذر 95 تعطیل است ؟

وضعیت تعطیلی مدارس در روز شنبه 6 اذر 95

جزئیات طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا پنجشنبه 4 اذر 95
جزئیات طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا پنجشنبه 4 اذر 95

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا به حالت عادی باز خواهد گشت.

ایا فردا پنجشنبه 4 اذر 95 مدارس مشهد تعطیل است؟
ایا فردا پنجشنبه 4 اذر 95 مدارس مشهد تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس مشهد پنجشنبه 4 اذر 95

ایا فردا پنجشنبه 4 اذر 95 مدارس تهران تعطیل است؟
ایا فردا پنجشنبه 4 اذر 95 مدارس تهران تعطیل است؟

وضعیت تعطیلی مدارس تهران پنجشنبه 4 اذر 95

وضعیت تعطیلی مدارس فردا پنجشنبه 4 آذر 95
وضعیت تعطیلی مدارس فردا پنجشنبه 4 آذر 95

آیا فردا پنجشنبه 4 آذر 95 مدارس تعطیل است ؟

زمان و مکان تشییع سلیم موذن زاده
زمان و مکان تشییع سلیم موذن زاده

مراسم تشییع پیکر مرحوم سلیم موذن‌زاده اردبیلی، فردا در شهر اردبیل برگزار می‌شود.

ساعت طرح ترافیک تهران چهارشنبه 3 اذر 95
ساعت طرح ترافیک تهران چهارشنبه 3 اذر 95

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز چهارشنبه نیز همچنان طرح ترافیک در محدوده زوج و فرد و تا ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

آیا فردا چهارشنبه 3 آذر 95 مدارس اراک تعطیل است ؟
آیا فردا چهارشنبه 3 آذر 95 مدارس اراک تعطیل است ؟

وضعیت تعطیلی مدارس اراک فردا چهارشنبه 3 آذر 95

وضعیت تعطیلی مدارس خراسان رضوی فردا چهارشنبه 3 آذر 95
وضعیت تعطیلی مدارس خراسان رضوی فردا چهارشنبه 3 آذر 95

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگارن جوان از مشهد؛ روابط عمومی آموزش و پرورش اعلام کرد با عرض پوزش از کلیه مخاطبین , مدارس شهرستان های "کلات نادری" , "نوخندان" و "درگز"  فردا چهارشنبه فعال خواهند بود.

فیلم درگیری مامور شهرداری فومن با زن دستفروش روستایی + ماجرا
فیلم درگیری مامور شهرداری فومن با زن دستفروش روستایی + ماجرا

علت درگیری مامور شهرداری فومن با زن دستفروش + فیلم

درگیری مامور شهرداری فومن با دستفروش + فیلم,علت کتک زدن زن دستفروش روستایی,فیلم جنجالی کتک زدن زن دسفروش توسط مامور شهرداری فومن,فیلم درگیری مامور شهرداری با زن دستفروش,فیلم کتک زدن زن دستفروش توسط مامور شهرداری فومن,ماجرای کتک زدن زن دسفروش روستایی,ماجرای درگیری مامور شهرداری فومن با زن دستفروش,فیلم کتک زدن زن دسفروش توسط مامور شهرداری فومن

اسامی زائران مجروح شده تصادف در عراق/اجساد 3 زائر ایرانی وارد کشور شد
اسامی زائران مجروح شده تصادف در عراق/اجساد 3 زائر ایرانی وارد کشور شد

سرپرست اورژانس کشور گفت: اجساد 3 زایر ایرانی امروز از مرز مهران وارد کشور شد.

اسامی کشته شده های تصادف زائران اربعین 95,اسامی مصدومان تصادف عراق در اربعین 95,نام مصدومان و کشته شده های تصادف ایرانیان در اربعین 95 عراق,ورود اجساد کشته شده های تصادف اربعین 95

 

آیا فردا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟
آیا فردا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟

آیا فردا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟ | تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95, آیا فردا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟, وضعیت تعطیلی مدارس 29 آبان 95 | آیا مدارس شنبه تعطیل است, وضعیت تعطیلی مدارس تهران 29 آبان 95 | آیا شنبه تعطیل است؟, آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تعطیل است؟, آیا شنبه 29 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟, اخرین جزییات تعطیلی شنبه 29 آبان, وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 | روز قبل از اربعین تعطیل است؟, مدارس

علت مرگ مشکوک دانشجوی دختر دانشگاه کردستان
علت مرگ مشکوک دانشجوی دختر دانشگاه کردستان

علت مرگ مشکوک دانشجوی دختر دانشگاه کردستان

دلیل مرگ دانشجوی دختر دانشگاه کرمان,علت مرگ دانشجوی دختر دانشگاه کردستان,ماجرای مرگ دانشجوی دختر دانشگاه کردستان و علت مرگ,شایعه اسید پاشی بر روی دختر دانشجوی دانشگاه کردستان,ماجرای سوختگی دانشجوی دانشگاه کردستان,شایعه سوختگی دانشجوی دانشگه کردستان
 

اخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور سال 95
اخرین مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت کنکور سال 95

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت کنکور سراسری خبر داد

مهلیت اخر تکمیل ظرفیت کنکور 95,تکمیل ظرفیت گکنکور 95,مهلت نهایی تکمیل ظرفیت کنکور 95,اخرین مهلت تکمیل ظرفیت کنکور سراسری,تکمیل ظرفیت اموزش عالی 95,مهلت تکمیل ظرفیت کنکور سراسری اموزش عالی 95,

تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 25 ابان 95
تعطیلی مدارس تهران سه شنبه 25 ابان 95

وضعیت تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95 | آیا فردا سه شنبه تعطیل است؟

تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95, آیا فردا سه شنبه 25 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟, وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا, وضعیت تعطیلی مدارس تهران سه شنبه, آیا فردا مدارس تهران تعطیل است, آیا فردا سه شنبه مدارس تهران تعطیل است, آیا مدارس سه شنبه 25 آبان 95 تعطیل است؟, مدارس تهران فردا تعطیل است؟, آیا مدارس فردا سه شنبه 25 آبان 95 تعطیل است؟وضعیت تعطیلی مدارس تهران 25 آبان 95 | آیا فردا سه شنبه تعطیل است؟

خبر تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95
خبر تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه 24 آبان 95

تعطیلی مدارس 24 آبان 95,

دوشنبه 24 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است؟,مدارس تهران 24 آبان 95 تعطیل است ؟,اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران دوشنبه 24 آبان 95,تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95,فردا مدارس تعطیل است؟,دوشنبه 24 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است ؟, 24 آبان 95 مدارس تهران تعطیل است ؟,دوشنبه تعطیل است؟, تعطیلی دوشنبه 24 آبان 95,مدارس تهران دوشنبه 95/8/24 تعطیل است؟,اعلام آخرین وضعیت تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95,آیا فردا تعطیل است؟,تعطیلی مدارس و دانشگاه های تهران 95/8/24,آیا دوشنبه تعطیل است ؟,جدیدترین اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران 24 آبان 95,دوشنبه مدارس تعطیل است یا نه,تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوای تهران,تعطیلی مدارس تهران,تعطیلی مدارس,

دانلود فیلم جنجالی برخورد بد پلیس با یک راننده در پمپ بنزین
دانلود فیلم جنجالی برخورد بد پلیس با یک راننده در پمپ بنزین

دانلود فیلم جنجالی برخورد بد پلیس با یک راننده در پمپ بنزین به همراه عکس

آپارات برخورد نامناسب پلیس با راننده مست در پمپ بنزین , دانلود فیلم کتک زدن راننده در پمپ بنزین توسط پلیس , واکنش ها به فیلم برخورد نامناسب پلیس با راننده مست , کلیپ کتک زدن راننده در پمپ بنزین , علت برخورد نامناسب پلیس با یک راننده در پمپ بنزین , ویدیو درگیری پلیس با یک راننده در پمپ بنزین , دلیل برخورد نامناسب پلیس با یک راننده در پمپ بنزین , موضوع کتک کاری پلیس با راننده در پمپ بنزین , جزئیات برخورد نامناسب پلیس با راننده در پمپ بنزین , ماجرای درگیری پلیس با راننده در پمپ بنزین , برخورد نامناسب پلیس با یک راننده در پمپ بنزین ,

جزئیات گروگانگیری اتوبوس اهواز شوشتر 21 آبان 95
جزئیات گروگانگیری اتوبوس اهواز شوشتر 21 آبان 95

شب گذشته شخصی با وارد شدن به یک اتوبوس مسافربری در مسیر ملاثانی به شوشتر سرنشینان آن را گروگان گرفت. این گروگانگیری 7 ساعت طول کشید.

فیلم گروگانگیری اتوبوس اهواز شوشتر 21 آبان 95,عکسهای گروگانگیری اتوبوس اهواز شوشتر 21 آبان 95,گروگانگیر اتوبوس اهواز شوشتر,عکس گروگانگیر اتوبوس اهواز شوشتر,چه کسی گروگانگیر اتوبوس اهواز شوشتر بود؟,انگیزه گروگانگیری اتوبوس اهواز شوشتر,علت گروگانگیری اتوبوس اهواز شوشتر

ماجرای عکس نیکسون و ترامپ در ایران
ماجرای عکس نیکسون و ترامپ در ایران

ماجراى اصلى عكس ترامپ و جك نيكلسون
 

ترامپ در ایران,عکس ترامپ در ایران ,ماجرای عکس ترامپ در ایران,سفر ترامپ به ایران,ماجرای عکسترامپ و نیکسون,عکس ترامپ و نیکسون در ایران,ماجرای عکس نیکسون و ترامپ در ایران

ماجرای انفجار مهیب در تبریز جمعه 21 آبان 95 + جزئیات
ماجرای انفجار مهیب در تبریز جمعه 21 آبان 95 + جزئیات

به گزارش جدیده ، صدای یک انفجار مهیب در تبریز که دقایقی قبل رخ داد باعث شد مردم وحشت زده به خیابان ها بریزند.

جزییات انفجار مهیب در تبریز, انفجار مهیب در تبریز, انفجار در تبریز, انفجار صبحی در تبریز,ماجرای انفجار در تبریز, ماجرای انفجار صبح جمعه در تبریز

چهره واقعی مرد هزار چهره ایرانی پس از دستگیری اش برملا شد
 چهره واقعی مرد هزار چهره ایرانی پس از دستگیری اش برملا شد

بازپرس شعبه یازده دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرمان با اشاره به لزوم انتشار تصویر چهره ” مرد هزار چهره ” که کلاهبرداری‌های متعددی در کشور انجام داده است، گفت: چنانچه افرادی از سوی متهم مذکور مورد اغفال قرار گرفته‌اند به دادسرای مجتمع قضائی مراجعه کنند.

تجاوز به یک زن در دهکده المپیک ریو
تجاوز به یک زن در دهکده المپیک ریو

تجاوز به یک زن در دهکده المپیک ریو

اگهی استخدام و نیازمندی های سه شنبه 12 مرداد 95
اگهی استخدام و نیازمندی های سه شنبه 12 مرداد 95

اگهی استخدام و نیازمندی های سه شنبه 12 مرداد 95

زمان و تاریخ دقیق واريز و برداشت يارانه نقدی تیر 95
زمان و تاریخ دقیق واريز و برداشت يارانه نقدی تیر 95

زمان واريز يارانه تیر ماه 95 اعلام شد:

 

فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی
فیلم و عکس ماجرای کشتن دختر دانشجو توسط پدرش در خوی

پدری با شلیک گلوله بوسیله یک تفنگ شکاری در بلوار ولیعصر، دختر جوان خود را به قتل رساند.

به گزارش ایلنا از خوی، امروز انتهای بلوار ولیعصر نرسیده به میدان ولایت‌فقیه شهرستان‌خوی پدری دختر خود را با شلیک گلوله به قتل رساند.

بنا به گفته شاهدان عینی این دختر با اصابت گلوله در دم کشته شد

دانلود کلیپ رقص دانشجو های دانشگاه سیستان بلوچستان
دانلود کلیپ رقص دانشجو های دانشگاه سیستان بلوچستان

در دانشگاه سیستان و بلوچستان مراسم جشن اقوام برگزار شد در این مراسم چند داتشجوی پسر اقدام به رقصیدان در این مراسم میکنند که فیلم این رقصیدن چند پسر منتشر میشود و باعث میشود این دانشجویان از تحصیل محروم شوند

زمان پرداخت وام ازدواج 10 میلیونی
زمان پرداخت وام ازدواج 10 میلیونی

خبرگزاری مهر: بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌ها، زمان پرداخت وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج جوانان را اعلام کرد.

ثبت نام عتبات عالیات تابستان 95 | تاریخ اعزام
ثبت نام عتبات عالیات تابستان 95 | تاریخ اعزام

خبرگزاری میزان: مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز دور جدید ثبت نام های سفر زیارتی عتبات عالیات خبر داد و گفت: در این دوره، اعزام به سامرا افزایش دو برابری خواهد داشت.

دستگیری قاچاقچی سلاح و مواد مخدر در روستای امیرحاجیلو
دستگیری قاچاقچی سلاح و مواد مخدر در روستای امیرحاجیلو

یک منبع آگاه از تعقیب و گریز برای دستگیری قاچاقچی سلاح و مواد مخدر در روستای امیرحاجیلو بخش ششده  و قره بلاغ فسا خبر داد.

به گفته این مقام آگاه این عملیات که از ساعت 4 بامداد با محاصره ساختمان محل زندگی قاچاقچی معروف شهرستان فسا امروز آغاز شده ، همچنان ادامه دارد.

عکس و ماجرای خواننده زن در تالار عروسی قم
عکس و ماجرای خواننده زن در تالار عروسی قم

ماجرای خواننده زن در عروسی قم

به تازگی عکسی در شبکه های اجتماعی در حال چرخش هست که عروسی را نشان میدهد در تالاری قم به صورت مختلط در حال رقصیدن هستند نکته جالب این عکس تصویر خواننده زن در این تالار مشخص هست که در حال خواندن هست و مهمانان همراه با زنان و مردان در حال رقصیدن هستند

تاریخ دقیق واریز یارانه خرداد 95
تاریخ دقیق واریز یارانه خرداد 95

یارانه 45500 تومانی خرداد ماه ساعت 24:00 مورخ 26/03/1395 واریز و قابل برداشت می‌شود.

متن اطلاعیه‌ سازمان به شرح زیر است: